AR-GE

AR-GE

Ar-Ge ve Kalite

2004 yılından bu yana firmamızın temel hedefi, mobilya pazarında kalite denince akla gelen ilk marka olmaktır.

Müşteri memnuniyeti daima önceliğimiz; bu nedenle ürünlerimizi yaşamı kolaylaştıran, yenilikçi, kurulumda ve kullanımda kolaylık sağlayacak biçimde tasarlayarak, müşterimizin bize güvenmesini sağlamak için çalışıyoruz. 

Teknolojik yenilikleri ve trendleri takip ederek; estetik, kaliteli ve konforlu bir yaşam alanı için ürünler tasarlıyoruz.

Tasarım sürecinde, kullanıcı ihtiyaçları ve inovasyonları yakından takip ediyoruz ve amaca hizmet edecek optimum çözümler üretiyoruz. 

Ürün performansına, üretim verimliliğine dayalı, ulusal standartlara uygun ve yasal düzenlemeleri dikkate alarak titizlikle yürütüyoruz.

01.

Hedefimiz

BENSİMO MOBİLYA olarak hedefimiz; Türk mobilya sektöründe sağladığımız saygınlığımızı dünya mobilya sektörüne taşımak, günlük yaşamınızı kolaylaştırmak, insanların sağlığı, güvenliği, rahatlığı ve konforu için sürekli gelişim sağlamaktır.

02.

Üretim ve Yönetim

BENSİMO MOBİLYA olarak sektördeki üstün teknolojiyi takip ederek, üretimde kaliteyi en üst seviyeye ulaştırmak.

03.

Ar-Ge ve Tasarım

BENSİMO MOBİLYA olarak hayatınızı kolaylaştıran, sağlığınızı tehdit etmeden rahatlığınıza, güvenliğinize ve göz zevkinize hitabeden aynı zamanda her bütçeye uygun tasarımlar geliştirmektedir.

04.

Sağlık ve Güvenlik

BENSİMO MOBİLYA olarak evinize girmek üzere yola çıkan bütün ürünlerimiz, insan sağlığı ön planda tutularak üretiliyor. Sağlığınızı tehdit edecek hiç bir malzeme kullanılmamaktadır. Ayrıca ürünlerimiz, güvenliğinizi düşünen yumuşak hatlı tasarımlara sahiptir.

Kalite

Yenilikçi ve kaliteli tasarımlarımızı her geçen gün daha fazla insanla ve mekanla buluşturuyoruz.

Yerli Üretim

Ülkemizin değerlerine sahip çıkıyor, hem ülkemizin hem markamızın kalkınması için çalışıyoruz.

Garanti

18 Yıllık Bensimo Güvencesi

İhracat

Mobilya pazarlama stratejisini günden güne geliştirerek ihracata devam ediyoruz.

Neden BENSİMO?

Birbirinden özgün ve avantajlı tasarımlarımızla, kalite ve konfor standartlarını zirveye taşıyoruz. 

Ürünlerimizi modern dünya trendlerine göre tasarlıyoruz ve müşteri ihtiyacını en üst düzeyde karşılamak için en iyisini üretmeye gayret ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeden bebek, çocuk ve genç odası takımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.