top of page
Mutlu Çocuklar

Bensimo | Hikayemiz

BENSİMO 1991 yılında Orta Sanayi Bölgesinde bir aile şirketi olarak, üretim faaliyetine başlamış olup, 2004 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde, BENSİMO markası ile aktif olarak üretim faaliyetini devam ettirmektedir.

Şirketimiz; bebek, çocuk, genç odası takımları ve aksesuarları üzerine faaliyet göstermektedir.

Sistem Çelik Eşya Mobilya Ev Gereçleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

 • AR-GE VE TASARIM
  BENSİMO MOBİLYA olarak hayatınızı kolaylaştıran, sağlığınızı tehdit etmeden rahatlığınıza, güvenliğinize ve göz zevkinize hitabeden aynı zamanda her bütçeye uygun tasarımlar geliştirmektedir.
 • ÜRETİM VE YÖNETİM
  BENSİMO MOBİLYA olarak sektördeki üstün teknolojiyi takip ederek, üretimde kaliteyi en üst seviyeye ulaştırmak.
 • HEDEFİMİZ
  BENSİMO MOBİLYA olarak hedefimiz; Türk mobilya sektöründe sağladığımız saygınlığımızı dünya mobilya sektörüne taşımak, günlük yaşamınızı kolaylaştırmak, insanların sağlığı, güvenliği, rahatlığı ve konforu için sürekli gelişim sağlamaktır.
 • SAĞLIK VE GÜVENLİK
  BENSİMO MOBİLYA olarak evinize girmek üzere yola çıkan bütün ürünlerimiz, insan sağlığı ön planda tutularak üretiliyor. Sağlığınızı tehdit edecek hiç bir malzeme kullanılmamaktadır. Ayrıca ürünlerimiz, güvenliğinizi düşünen yumuşak hatlı tasarımlara sahiptir.

Neden Bensimo?

Birbirinden özgün ve avantajlı tasarımlarımızla, kalite ve konfor standartlarını zirveye taşıyoruz.

Ürünlerimizi modern dünya trendlerine göre tasarlıyoruz ve müşteri ihtiyacını en üst düzeyde karşılamak için en iyisini üretmeye gayret ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeden bebek, çocuk ve genç odası takımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

bensimo şerit.png

Bensimo | Haberler

bottom of page